BlackApple's
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

BlackApple's

Bun Venit in comunitatea BlackApple's
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» Tutorial Beatbox!
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeLun Noi 12, 2012 11:43 am Scris de bLeSs

» AGN CFG! HAVE FUN
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeSam Noi 10, 2012 8:32 am Scris de bLeSs

» [Model]Prezentare cfg!
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeSam Noi 10, 2012 8:20 am Scris de bLeSs

» [MODEL]Reclamatie Admin
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 12:57 pm Scris de bLeSs

» Dinamo si buburuza
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 10:13 am Scris de bLeSs

» Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 10:09 am Scris de bLeSs

» Rulzz;3 a venit =D
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 11:24 am Scris de bLeSs

» Prezentare silvester
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 11:11 am Scris de Rulzz;3

» 09.Maximilian - Vorbesti De Parca Ai Sti cu Guess Who si Cedry2k - produs de Motzu
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeSam Noi 03, 2012 11:07 am Scris de bLeSs

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
~Parteneri
Blogul Lui Eddie
~Parteneri
Blogul Lui Eddie
Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 7, Sam Noi 03, 2012 10:13 am

 

 Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman

In jos 
AutorMesaj
bLeSs
Fondator
Fondator
bLeSs


Mesaje : 25
Data de inscriere : 02/11/2012

Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Empty
MesajSubiect: Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman   Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman Icon_minitimeVin Noi 09, 2012 10:09 am

Bonusuri recomandate in functie de rasa:
Warrior:
Bonusurile de baza: VIT, STR
Bonusurile secundare: Viteza skillurilor, Critic
Ninja:
Bonusurile de baza: VIT, DEX, STR
Bonusurile secundare: Viteza skillurilor, Critic
Sura:
Bonusurile de baza (Arme magice): VIT, INT, STR
Bonusurile de baza (Magie neagra): VIT, INT
Bonusurile secundare (AM): Viteza skillurilor, Critic, Patrunzator
Bonusurile secundare (BM): Viteza skillurilor, Critic
Shaman:
Bonusurile de baza: VIT, INT
Bonusurile secundare: Viteza skillurilor, Critic

Bonusurile de baza sunt cele mai importante si trebuiesc puse pe orice item!
Rezistentele esentiale (Pentru toate rasele): Rezistenta warrior, Rezistenta ninja, Rezistenta sura, Rezistenta shaman, Imun la necunostinta, Sansa de a bloca atacul, Rezistenta la sabie, Rezistenta la 2 maini, Rezistenta la pumnal, Rezistenta la sageti, Rezistenta la evantai, Rezistenta la clopot, Rezistenta la magie, Rezistenta la otrava, Rezistenta la foc
Acestea sunt rezistentele care trebuie sa le aveti. Nu va ocupati spatiile cu alte rezistente pentru ca nu va ajuta.
Sus In jos
https://merenegre.forumgratuit.ro
 
Bonusuri secundare si importante War/Ninja/Sura/Shaman
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BlackApple's :: AppleBlack|Metin :: Lista Bonusuri ! War,Shamy,Sura,Ninja-
Mergi direct la: